Lietošanas instrukcija
Augu izcelsmes matu krāsa Indian Henna

100 % dabiskā krāsa, nesatur konservantus, krāsas pastiprinātājus, ķīmiskas piedevas. Ar šo krāu Jūs variet nokrāsot matus, vienlaikus tos kopjot ar augu ekstraktiem. Piemērots visiem matu tipiem. Pirms visu matu krāsošanas obligāti izmēģiniet toni uz vienas atsevišķas šķipsnas.

Lietošana:  Pirms matu krāsošanas ieteicams matus izmazgāt un izžāvēt. Uzvelciet vienreiz lietojamos cimdus. Paciņas saturu ar  Hennas  pulveri   pārnest   nemetāla traukā   un pievienot   siltu ūdeni, rūpīgi samaisiet līdz viendabīga maisījuma iegūšanai. Pievienot tējkaroti ar sāls (pēc izvēles), kas palīdz padarīt krāsu  tumšāk. (Ja ūdens temperatūra ir augstāk nekā 50C, matu krāsojums iegūs sarkanīgu nokrāsu) Vēlreiz, rūpīgi samaisiet līdz viendabīga maisījuma iegūšanai ( kečupa konsistense). Maisījums ir gatavs matu  krāsošanai . Sadaliet matus nelielās šķipsnās un uzklājiet sastāvu uz matiem visā to garumā, sākot no pakauša daļas. Pēc tam matus izķemmējiet ar nemetāla ķemmi, kurai ir reti zari. Tas nepieciešams, lai vienmērīgi sadalītu krāsu.  Iedarbības laiks nemazāk par 60 minūtēm .Pēc krāsošanas matus rūpīgi izmazgāt   , līdz ūdens kļūst caurspīdīgs. Labākiem rezultātiem izžāvēt matus 10-15 min. ar fēnu. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus   iedarbības laiku palielināt līdz 90-120  minūtēm.

Brīdinājums: Tikai ārīgai lietošanai! Cilvēkiem ar ļoti jūtīgu ādu, pirms pirmās matu krāsošanas ieteicams veikt alerģijas testu , izmantojot nelielu produkta daudzumu pirms lietošanai. Cilvēkiem ar jutīgu ādu var būt vieglas galvassāpes vai galvas ādas nieze. Ja tā notiek, lūdzu, ziniet, ka jums ir jutīga āda . Jūs varat labot šo, izmantojot   kokosriekstu eļļu vai dabīgu matu eļļu pēc matu skalošanas. Masāža ar kokosriekstu vai dabisku matu eļļu palīdz Jūsu matiem un galvas ādai. Ja nieze nepāriet , lūdzu  pārtrauciet lietot šo produktu.Uzglabāt tumšā, sausā vietā , pie istabas temperatūras. Nepieļaut iekļūšanu acīs. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, nekavējoties izskalot ar ūdeni. Nelietot uz sakairinātas ādas vai ādas, kas lobās. Sargāt no bērniem

Izcelsmes valsts:   Indijā  
Importētājs: SIA “Elfarm herbalshop”,  Struktoru 4a-46, Rīgā , LV-1039, Latvija
tālr. +371 67382525 www.herbals.lv

 

Neitrala Indijas Henna – dabīgs līdzeklis matu kopšanai

Cassia  Obovata vai bezkrāsas henna - 100% dabīgs līdzeklis matu atjaunošanai un stiprināšanai. Tās sastāvā ir vitamīni un bioloģiski aktīvi elementi, kas stiprina un baro matus, kā arī veicina bojātu matu atjaunošanos, novērš matu izkrišanu, piešķir matiem apjomu un skaistu spīdumu. Bezkrāsas henna attīra un baro galvas ādu. Palīdz atbrīvoties no blaugznām (sausām un taukainām). Izmantojot bezkrāsas hennu kā masku  Jūsu mati kļūs skaisti, veseli, apjomīgi un spoži. Tai nepiemīt krāsojošas īpašības, bet tā var piešķirt vieglu zeltainu toni sirmiem vai ļoti gaišiem matiem. Piemērota visiem matu tipiem.

Lietošana:
Pirms matu krāsošanas izmazgājiet un izžāvējiet matus. Uzvelciet vienreiz lietojamos cimdus. Ieberiet paciņas saturu tīrā nemetāla traukā, pievienojiet karstu ūdeni un rūpīgi samaisiet līdz viendabīgai masai (kečupa konsistence). Sadaliet matus nelielās šķipsnās un uzklājiet sastāvu uz matiem visā to garumā, sākot no pakauša daļas. Pēc krāsas uzklāšanas, lai krāsa vienmērīgi sadalītos, izķemmējiet matus. Ķemmēšanai izmantojiet nemetāla ķemmi ar retiem zariem. Uzvelciet galvā polietilēna cepurīti un atstājiet uz 60 – 120 minūtēm. Pēc krāsošanas rūpīgi izskalojiet matus.

Brīdinājums: Tikai ārīgai lietošanai! Cilvēkiem ar ļoti jūtīgu ādu, pirms krāsas lietošanas ieteicams veikt alerģijas testu uzziežot nelielu krāsas daudzumu uz ādas. Cilvēkiem ar jutīgu ādu var būt vieglas galvassāpes vai galvas ādas nieze. Ja tā notiek, rekomendējam pēc galvas mazgāšanas ierīvēt galvas ādā dabīgo kokosriekstu vai citu eļļu. Ja nieze nepāriet, rekomendējam pārtraukt šī produkta lietošanu. Uzglabāt tumšā, sausā vietā istabas temperatūrā. Nepieļaut iekļūšanu acīs. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis lielā ūdens daudzumā. Nelietot uz iekaisušas ādas vai ādas, kas lobās. Sargāt no bērniem.

Izcelsmes valsts:
  Indijā  
Importētājs: SIA “Elfarm herbalshop”,  Struktoru 4a-46, Rīgā , LV-1039, Latvija
tālr. +371 67382525 www.herbals.lv

 

Indijas Hennas pulveris – dabīgs līdzeklis matu kopšanai

100 % dabiskā krāsa, nesatur konservantus, krāsas pastiprinātājus, ķīmiskas piedevas. Ar šo krāsu Jūs variet nokrāsot matus, vienlaikus tos kopjot ar augu ekstraktiem. Piemērots visiem matu tipiem. Pirms visu matu krāsošanas obligāti izmēģiniet toni uz vienas atsevišķas šķipsnas.

Lietošana
Pirms matu krāsošanas ieteicams matus izmazgāt un izžāvēt. Uzvelciet vienreiz lietojamos cimdus. Paciņas saturu ar  Hennas  pulveri  pārnest   nemetāla traukā   un pievienot  siltu ūdeni, rūpīgi samaisiet līdz viendabīga maisījuma iegūšanai. Pievienot tējkaroti ar sāls (pēc izvēles), kas palīdz padarīt krāsu  tumšāk. (Ja ūdens temperatūra ir augstāk nekā 50C, matu krāsojums iegūs sarkanīgu nokrāsu) Vēlreiz, rūpīgi samaisiet līdz viendabīga maisījuma iegūšanai ( kečupa konsistense). Maisījums ir gatavs matu  krāsošanai . Sadaliet matus nelielās šķipsnās un uzklājiet sastāvu uz matiem visā to garumā, sākot no pakauša daļas. Pēc tam matus izķemmējiet ar nemetāla ķemmi, kurai ir reti zari. Tas nepieciešams, lai vienmērīgi sadalītu krāsu.  Iedarbības laiks nemazāk par 60 minūtēm .Pēc krāsošanas matus rūpīgi izmazgāt  , līdz ūdens kļūst caurspīdīgs. Labākiem rezultātiem izžāvēt matus 10-15 min. ar fēnu. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus   iedarbības laiku palielināt līdz 90-120  minūtēm.

Brīdinājums: Tikai ārīgai lietošanai! Cilvēkiem ar ļoti jūtīgu ādu, pirms pirmās matu krāsošanas ieteicams veikt alerģijas testu , izmantojot nelielu produkta daudzumu pirms lietošanai. Cilvēkiem ar jutīgu ādu var būt vieglas galvassāpes vai galvas ādas nieze. Ja tā notiek, lūdzu, ziniet, ka jums ir jutīga āda . Jūs varat labot šo, izmantojot   kokosriekstu eļļu vai dabīgu matu eļļu pēc matu skalošanas. Masāža ar kokosriekstu vai dabisku matu eļļu palīdz Jūsu matiem un galvas ādai. Ja nieze nepāriet , lūdzu  pārtrauciet lietot šo produktu.Uzglabāt tumšā, sausā vietā , pie istabas temperatūras. Nepieļaut iekļūšanu acīs. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, nekavējoties izskalot ar ūdeni. Nelietot uz sakairinātas ādas vai ādas, kas lobās. Sargāt no bērniem

Izcelsmes valsts:
  Indijā  
Importētājs: SIA “Elfarm herbalshop”,  Struktoru 4a-46, Rīgā , LV-1039, Latvija
tālr. +371 67382525 www.herbals.lv

REETHA Indijas ziepju riekstu.
Dabīgs līdzeklis matu mazgāšanai un kopšanai

REETHA pulveri var izmantot kā šampūnu un kondicionētāju matu atjaunošanai. REETHA ir pilnīgi nekaitīga matiem un ādai, neizraisa alerģiju, piemīt kondicionējoša, mīkstinoša iedarbība, palīdz atbrīvoties no blaugznām, piešķir spīdumu matiem. Tās var izmantot arī ķermeņa mazgāšanai.

Lietošana:
Uzlieciet paciņas saturu traukā. Sajauciet pulveri ar pietiekamu daudzumu ūdens, lai veidotu pastu. Uzklāiet pastu uz mitriem matiem, atstājiet uz dažiem minūtēm un noskalojiet ar siltu ūdeni.

Brīdinājums: Sargāt no iekļūšanas acīs! Ja līdzeklis iekļuvis acīs, nekavējoties izskalot  ar ūdeni. Sargāt no bērniem.

Sastāvs (INCI): Sapindus Trifoliatus.

Izcelsmes valsts:
  Indijā  
Importētājs: SIA “Elfarm herbalshop”,  Struktoru 4a-46, Rīgā , LV-1039, Latvija
tālr. +371 67382525 www.herbals.lv

 

Ko darīt, ja jūs neapmierina kā izskatās matu krāsa
pēc krāsošanas
ar INDIAN HENNA hennu?

Dažādu apstākļu sakritības dēļ atsevišķos gadījumos pēc krāsošanas izveidojies matu tonis var būt citādāks nekā jūs gaidījāt. Uzreiz gribam atzīmēt, ka izmazgāt hennas matu krāsu un atgriezties pie sākotnējās matu krāsas pilnībā neizdosies. Pamēģināsim jūsu matus padarīt nedaudz gaišākus – tuvāk sākotnējai matu krāsai.

Hennu no matiem labi izvelk eļļas matu maska. Uzkarsējiet eļļu un uzklājiet visā matu garumā, apsedziet ar cepuri un atstājiet vismaz stundu.

Izmazgājiet ar šampūnu, kas piemērots taukainiem matiem.
Procedūru ieteicams atkārtot 2-3 reizes nedēļā.
Eļļas maskām ieteicams pamīšus lietot INDIAN HENNA NEUTRAL matu masku.

1,4,6 nedēļas dienās – eļļas maska
2, 7 nedēļas dienās – neitrālās hennas maska.

Atcerieties, ka dabīgo krāsu visvieglāk nomazgāt 2 nedēļu laikā pēc matu krāsošanas.
Vēlāk to izdarīt būs daudz grūtāk.